SIELANKA RACIĄŻ
SSJ Sielanka


 

Jazdy konne

Przez okrągły rok zapraszamy na lekcje jazdy konnej pod okiem  wykwalifikowanych instruktorów. Lekcje odbywają się w weekendy w umówionych godzinach, zarówno indywidualnie jak i grupowo.

Nasze przyjazne koniki z chęcią pracują zarówno z nowicjuszami np. na lonży, jak i wożą zaawansowanych jeźców na szalone galopady w terenie. Dla większych grup istnieje możliwość zorganizowania  całodniowego rajdu.

W okresie wakacyjnym, w czasie trwania obozów jeździeckich  oferujemy także  lekcje sportowe ujeżdżeniowe i skokowe prowadzone przez doświadczonych zawodników.


 

Hubertusy i pokazy okolicznościowe

Sielanka od wielu lat organizuje Hubertusy, czyli tradycyjne listopadowe pogonie za „lisem”.  Jest to wspaniała okazja do spotkań na łonie malowniczej przyrody, wymiany doświadczeń, wspólnej biesiady nie tylko dla jeźdźców, ale też ich najbliższych. Najczęściej podczas jednego święta odbywa się kilka pogoni dla uczestników na różnym poziomie zaawansowania.

Bierzemy także udział w różnych festynach i  lokalnych obchodach świąt państwowych i kościelnych– każda okazja do zaprezentowania rumaków w galowym białym czapraku jest dobra!

 


PROGRAM CERTYFIKOWANY PRZEZ ZAGRODY EDUKACYJNE!

Wieś dęba stoi! - czyli galopem o roli koni w rozwoju rolnictwa.

Jest to nasz nowy program dla dzieci i młodziezy certyfikowany godłem Zagród Edukacyjnych. Podczas pobytu w Sielance Goście poznają dawne metody pracy z końmi, stare maszyny oraz mają możliwość przejażdżki konnej (wierzchem i wozem). W 2016 roku  program spotkał się z bardzo duzym zainteresowanniem i był najchętniej wybierany przez szkoły i zorganizowane grupy. Więcej informacji i szczegółowy plan atrakcji znajdziecie Państwo na stronie Zagród Edukacyjnych:

http://agro112.nazwa.pl/zagroda2/Programy/mazowieckie/Sielanka/01_kon.pdf

(należy skopiować powyższy link do paska adresu w przeglądarce)

 
nasze atrakcjenewsletter