SIELANKA RACIĄŻ
Ceramika Raciąż


 

Ceramika Raciąż

To wyjątkowe zajęcia z ceramiki pod okiem wykwalifikowanego ceramika Małgorzaty Adamczyk. Zajęcia są dostosowane do wieku, możliwości czasowych i wymagań uczestników. Najczęściej mają formę prelekcji multimedialnej i warsztatów plastycznych. Jest możliwość zorganizowania cyklu 2-4 cyklicznych spotkań, które dają szersze spojrzenie na ceramikę i możliwość sprawdzenia swoich sił w różnych technikach lepienia, a także w szkliwieniu prac. Każdy uczestnik otrzymuje porcję gliny oraz narzędzia niezbędne do tworzenia wspaniałych figurek, postaci czy naczyń. Prace po wypaleniu w piecu ceramicznym trafiają do właścicieli.

(Min. 10 osób)

Ceramika-Raciąż to także sprzedaż niepowtarzalnych wyrobów ceramicznych: naczyń ozdobnych, figurek, biżuterii. Wykonujemy też prace na zamówienie m.in. naczynia, plakietki na drzwi, biżuterię czy drobne podarunki dla weselników – personalizowane magnesy serduszka.


PROGRAM CERTYFIKOWANY PRZEZ ZAGRODY EDUKACYJNE

Spotkania z ceramiką - kultywowanie starego rzemiosła

To nasz sprawdzony i cieszący się dużym zainteresowaniem program certyfikowany godłem Zagród Edukacyjnych. Podczas zajęć, Goście poznają historię ceramiki, metody zdobienia oraz  mają mozliwość własnoręcznie lepić z gliny kilkoma zaproponowanymi przez ceramika metodami. Więcej informacji i szczegółowy plan atrakcji znajdziecie Państwo na stronie Zagród Edukacyjnych:

http://agro112.nazwa.pl/zagroda2/Programy/mazowieckie/Sielanka/02_ceramika.pdf

(należy skopiować powyższy link do paska adresu w przegladarce)

  

 


nasze atrakcjenewsletter